W Szkole Podstawowej nr 5 odbyła się uroczysta gala „Piątkowe Orły”, podczas której wręczono dyplomy i stypendia motywacyjne za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Wyróżniono najlepszych uczniów, laureatów konkursów szkolnych i międzyszkolnych.
Gratulacje, podziękowania i najlepsze życzenia uczniom, rodzicom i nauczycielom przekazał zastępca prezydenta Wejherowa, Arkadiusz Kraszkiewicz:
– Nauka jest jak wspinaczka górska. Każdy kolejny etap wymaga wysiłku, wytrwałości i odwagi, ale na szczyt nie wchodzi się samemu. Potrzebne jest wsparcie rodziców, nauczycieli i rówieśników, bo dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty, odkrywać możliwości i sięgać po marzenia – podkreślił.
Podczas uroczystości uczniowie klas ósmych przekazali Poczet Sztandarowy swoim młodszym koleżankom i kolegom, a wyjątkową atmosferę wydarzenia dopełniły występy artystyczne utalentowanych uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów – zarówno w nauce, sporcie, jak i realizacji swoich marzeń i pasji.





Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu dziendobrypomorze.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz