Samorząd

Zamknij

Szpajer: czy aby na pewno gdyńska koalicja rządząca ma się tak dobrze a Gdynia pod jej sterami jeszcze lepiej?

Mariusz Sieraczkiewicz 14:22, 26.06.2026 Aktualizacja: 15:01, 26.06.2026
Skomentuj Szpajer: czy aby na pewno gdyńska koalicja rządząca ma się tak dobrze a Gdynia pod grafika Kocham Gdynię / FB

Prezydentka Gdyni mimo zaklinania rzeczywistości, że rzekomo jest tak pięknie i wspaniale, robi raczej dobrą minę do złej gry. Zresztą na Titanicu też się bawiono do końca... Na uśmiechy podszyte raczej konfabulacjami o znakomitych wynikach mieszkańcy już nabrać się nie dadzą.

"Ocena rządów prezydent Kosiorek za rok 2025 kreowana przez kręgi gdyńskiej władzy i miejski aparat pr-owy opłacany za publiczne środki mocno odbiega od realnej oceny działań gdyńskiej władzy ze strony mieszkańców i środowisk opozycyjnych. Nie chcę absolutnie powiedzieć, że nic się gdyńskim włodarzom w minionym roku nie udało, ale nie zamierzam przemilczeć faktu, że wiele spraw poszło nie tak, jak obiecywano, wszak pasmo porażek jest ogromne." - podkreśla Piotr Szpajer.

Ruch Społeczny Kocham Gdynię przedstawia własne wnioski z Raportu o stanie miasta za rok 2025, zaprezentowanego podczas absolutoryjnej sesji Rady Miasta Gdyni.

Kocham Gdynię o raporcie...

"Przedstawiamy Państwu opracowany przez nas skrócony "Raport o stanie miasta". Nie jest to koniec, a początek naszej wnikliwej oceny i analizy danych zawartych w "Raporcie o stanie miasta".

Każda z grafik będzie systematycznie szczegółowo opisywana w najbliższych dniach i tygodniach. Budżet będzie również osobnym opracowaniem." - informuje ruch Kocham Gdynię.

Miasto w chaosie

Wtopa za wtopą... Unruga, las na Oksywiu, kino Fala, obwodnica Witomina, Kacze Buki, Wiczlińska...

Polecamy prezentację przygotowaną m.in. przez radnego Jakuba Ubycha - lidera Kocham Gdynię, który od miesięcy punktuje władze za bałagan i nieudolność w prowadzeniu miejskich inwestycji. Niestety władze miasta nie potrafią wzbić się ponad podziały i jedna porażka generuje kolejne.

Rodzi się obawa, że będzie jeszcze gorzej.

 

(Mariusz Sieraczkiewicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu dziendobrypomorze.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%