Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Walki Shotokan Wejherowo wzięli udział w Polish Open Bielsko-Biała – jednej z największych i najbardziej prestiżowych imprez karate w Europie. W tegorocznej edycji wystartowało blisko 3000 zawodników reprezentujących 33 kraje z Europy i całego świata.
Wejherowski klub reprezentowali:
Bardzo wysoki poziom sportowy zawodów sprawił, że rywalizacja była niezwykle wymagająca. Najlepsi zawodnicy z Europy i świata postawili poprzeczkę bardzo wysoko.
Po zaciętych walkach najwyższe miejsce spośród reprezentantów wejherowskiego klubu wywalczył Kacper Selonke, który zajął 7. miejsce w swojej kategorii.
Zawodnicy przygotowani przez Marię Pieper oraz Rudolfa Simenaka, pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobywając cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłym sezonie.
Klub otrzymuje dotację z Miasta Wejherowa.






Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu dziendobrypomorze.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz