W piątek, 26 czerwca br. w większości polskich szkół odbyły się uroczyste apele zamykające rok szkolny 2025 / 2026 i tym samym rozpoczynające wyczekiwane od miesięcy wakacje.
Z tej okazji Mariola Zmudzińska, Burmistrz Gminy Żukowo skierowała do środowisk szkolnych słowa podsumowujące rok szkolny i życzenia na czas wypoczynku.
"Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Oświaty oraz Rodzice,
zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment podsumowań, gratulacji i czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom gratuluję wytrwałości, zdobytej wiedzy i osiągniętych sukcesów.
Podziękowania kieruję między innymi do dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkół za codzienną pracę, zaangażowanie i troskę o rozwój młodego pokolenia.
Drogie Dzieci, Wam dziękuję za Waszą aktywność, naukę. Przed Wami wakacje - czas odpoczynku, przygód i spotkań z bliskimi. Życzę, aby to lato było pełne radości, niezapomnianych wspomnień, ale przede wszystkim, byście wypoczęli bezpiecznie.
Pozdrawiam serdecznie"
Mariola Zmudzińska - Burmistrz Gminy Żukowo
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu dziendobrypomorze.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz