Samorząd

Zamknij

Ubych przed absolutorium zaprosił Gdynian do oceny rządów Kosiorek

Mariusz Sieraczkiewicz 23:11, 27.06.2026 Aktualizacja: 22:06, 27.06.2026
Skomentuj Ubych przed absolutorium zaprosił Gdynian do oceny rządów Kosiorek foto UM Gdyni / FB

Przed sesją absolutoryjną w Gdyni różne informacje krążyły w przestrzeni publicznej na temat wykonywania funkcji prezydenta przez Aleksandrę Kosiorek. Radny Jakub Ubych - lider Ruchu Społecznego Kocham Gdynię na swoim FB zaprosił mieszkańców do dyskusji o pracy prezydentki Kosiorek.

"Dzisiaj radni w głosowaniu odpowiedzą na pytanie czy akceptują działania Prezydent Gdyni i jej współpracowników za ostatni rok.

To cześć sesji absolutoryjnej, podczas której odbędzie się debata, a następnie głosowanie w gronie 28 radnych. Sesja zacznie się o godz.: 10.00 w Urzędzie Miasta Gdyni i jak zawsze będzie transmitowana.

Swoją ocenę mam przygotowaną, a jaka jest Wasza?" - napisał Ubych.

Mieszkańcy wyrazili swoje zdanie!

Gdyby Aleksandra Kosiorek przeczytała opinie o swojej pracy to albo wzięłaby się rzeczywiście do roboty albo podała do dymisji...

"Prezydent bezobjawowy... Referendum i się żegnamy."

"Ej, ale to jest szach mat! Nie można ocenić działań Pani Prezydent ponieważ ona nie robi absolutnie nic!"

"Niemy dialog nie jest Gdynia potrzebny czas aby Prezydent Miasta Gdyni - Aleksandra Kosiorek zeszła ze stanowiska… sama tego nie zrobi a więc czas podjąć decyzję o referendum… Gdynianie mają już dość jej dialogu i bycia jałową."

"Ponad 90 lokali użytkowych pustych, należących do miasta, to jest normalne, Gdynia jest piękna, ale coraz bardziej opuszczona i brudna"

"Wszyscy do wymiany.Prezydent dba tylko o własny pr. W dziale odpowiedzialnym za inwestycje siedzą niekompetentni decydenci bez wiedzy i umiejętności.Powtórka po sławetnym Łucyku, który zamiast politechniki czy ekonomii skończył politologię!!!!!!"

"Wszyscy do zmiany Rada beznadziejna nie dba ani o miasto ani o mieszkańców Niewidoczna"

"Zawiedzione nadzieje, prezydent bezobjawowa…"

"Szkoda. Liczyłem na zmiany. I w sumie zmiany są. Tylko miały być na lepsze,a są na gorsze...."

"Jest wzorowa za tą paradę żaglowców aaa czekaj czy jej wczoraj nie odwołali ?:))"

"Wstyd i hańba nie prezydent. Najgorsza prezydent w historii miasta"

"Do dymisji"

"Gdynia upada jest coraz gorzej."

"Niech ta Kosiorek pojedzie do Gdańska i zobaczy jak życie kwitnie dużo ogródków przy lokalach ludzie chętni chodzą a w Gdyni nic tylko drogie parkowanie referendum i to szybko!!!!"

* * *

Więcej komentarzy:

 

(Mariusz Sieraczkiewicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu dziendobrypomorze.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%