Zamknij

Wojciech Duda - Człowiek Orkiestra ze Starkowa, wyróżniony podczas III Gali Wolontariatu "Zachowali się jak trzeba"

21:18, 07.12.2023 Mariusz Sieraczkiewicz/foto Mateusz Remus Foto & Video Aktualizacja: 22:44, 12.12.2023
Skomentuj

"Wojciech Duda, Radny Rady Powiatu Bytowskiego, organizator i pomysłodawca wszelkich imprez skierowanych do mieszkańców miast i najmniejszych wsi. Człowiek orkiestra: potrafi zabiegać o fundusze ze wszystkich programów jakie się tylko pojawią, jak również widziany jest przy maszynie do waty cukrowej czy popcornu. Bardzo szanowany i lubiany samorządowiec. Ceniony za prawdomówność i dotrzymywanie słowa."

- tymi słowami przedstawiono Wojciecha Dudę, radnego powiatu bytowskiego, kiedy zapraszano go na scenę Klubu Garnizonowego w Czarnem po odbiór statuetki i medali Danuty Siedzikówny Inki.

- To dla mnie bardzo miła niespodzianka. Jako mieszkaniec Starkowa w gminie Trzebielino od zawsze pomagam ludziom. Czuję, że muszę angażować się w różne działania, których celem jest niesienie pomocy. To mój taki wewnętrzny imperatyw - ktoś potrzebuje wsparcia czy pomocy, to moim zadaniem jest być tym, który daje pomocną dłoń - podkreśla Wojciech Duda.

Mieszkańcy rodzimej wsi i gminy wiedzą, że mogą liczyć na pana Wojtka!

Bardzo często angażuje się w przeróżne akcje na rzecz zbiórek dla potrzebujących czy kiedy trzeba wesprzeć najmłodszych w ich działaniach organizowanych przez Szkołę Podstawową w Starkowie. Choćby ostatnio, kiedy podczas zabawy andrzejkowej zorganizowanej w ramach zbiórki darów na rzecz Szlachetnej Paczki z radości radny Duda stanął za "maszyną" do produkcji popcornu.

[ZT]58242[/ZT]

III Gala Wolontariatu "Zachowali się jak  trzeba" została tradycyjnie zorganizowane przez Stowarzyszenie "Brygada Inki" i 52 Batalion Remontowy Ziemi Człuchowskiej w Czarnem.

 

(Mariusz Sieraczkiewicz/foto Mateusz Remus Foto & Video )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%