Zamknij

Wojciech Jaworski: Innowacyjny deweloper inspirowany fotowoltaiką

15:36, 20.09.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 15:36, 20.09.2023

Dla Wojciecha Jaworskiego, Gdańsk wraz z okolicą to obszar nie tylko biznesowy, ale także sentymentalny. Pochodzący stamtąd Jaworski aspiruje do nieustannego przekształcania i nadawania miastu świeżego oraz ekscytującego oblicza. 

Gdańsk, kojarzony przez wielu jako stolica Pomorza, dla Wojciecha jest miastem pełnym wspomnień młodości, które niewątpliwie napędzają jego energię do kreowania nowych projektów. Jest to również miejscem przyciągającym turystów oraz poszukujących luksusowych nieruchomości. Te prestiżowe projekty to domena Intuo, jednej z dynamicznie rozwijających się firm deweloperskich w Trójmieście. 

Wojciech Jaworski “Jaworek” przy inwestycji “Stara Oliwa” w Gdańsku Oliwie przy ul. Opata Rybińskiego 19 

Jaworski nie tylko inwestuje w nowoczesne projekty, ale także posiada kamienice w historycznym centrum Gdańska, na ulicy Tkackiej, które planuje przekształcić w butikowy hotel. Takie lokalizacje w samym sercu miasta mają ogromny potencjał zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych. Jaworski ma wizję stworzenia miejsca podkreślającego historyczne dziedzictwo tej okolicy. 

Wojciech Jaworski “Jaworek” 

Współpraca z bliskimi 

Kluczem do sukcesu Jaworskiego jest przekonanie o wartości współpracy. Chociaż często współdziała z trójmiejskimi deweloperami, jego najważniejsza partnerka biznesowa to jego żona, Iwona Jaworska. Jako projektantka wnętrz w IJ Luxury Design, Iwona jest siłą napędową wielu przedsięwzięć. Jej umiejętności pozwalały na precyzyjne zaplanowanie wnętrz oraz często koncepcyjne opracowywanie bryły budynku. Dzięki tej synergii, Intuo poszerzyło swoje portfolio o inwestycje takie jak Bulvar Apartments w Gdańsku Przymorze czy Lowen Marina nad jeziorem Niegocin w Giżycku. 

Nieustające ambicje 

Jaworski nieustannie poszukuje nowych terenów do inwestycji. Jego metoda działania i doświadczenie przysparzają mu partnerów do współpracy. Jest otwarty na różnorodne projekty i każdą propozycję rozpatruje indywidualnie. Dla niego każdy ukończony projekt to podstawa do podejmowania nowych inicjatyw, a jego firma dynamicznie się rozwija. 

Podkreślając kluczowe aspekty swojego sukcesu, Wojciech Jaworski podnosi znaczenie otwartości na współpracę z innymi deweloperami i specjalistami. Dzięki współdziałaniu, projekty są bardziej spójne, przemyślane i skuteczne. 

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%