Zamknij
}
art. sponsorowany
14:36, 08.12.2023
Chciałeś tylko znaleźć potrzebne informacje, a chwilę później zdałeś sobie sprawę, że czytasz już artykuł o czymś zupełnie innym lub oglądasz filmik z fikającymi koziołki misiami panda. Komu z nas nie przydarzyła się taka sytuacja? W Internecie bardzo łatwo jest zabłądzić i zejść na manowce. Jak się jednak okazuje, wcale nie jest to dzieło przypadku, a celowe działanie ekspertów od sieciowego marketingu.
Artykuł Sponsorowany
10:17, 06.12.2023
Zakład napojowy PepsiCo w Żninie stale się modernizuje, stawiając na wydajność przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Taka właśnie jest nowa linia produkcyjna zbudowana i uruchomionaw niespełna dwa miesiące. W zakładzie rozlewane są kultowe napoje Pepsi, Mirinda, 7UP i Mountain Dew.
Artykuł Sponsorowany
08:25, 06.12.2023
17 tys. punktów odbioru, możliwość odebrania paczki przez tydzień, supernowoczesne centra logistyczne, nadawanie bezetykietowe, 1000 automatów paczkowych do końca roku oraz promocja usług przez wybitnych sportowców -Pocztex, kurierska marka Poczty Polskiej jest gotowa na przedświąteczny szczyt paczkowy.
Artykuł Sponsorowany
21:21, 04.12.2023
Wysokiej klasy ekspres do gazowania wody SodaStream Art zmienia przyrządzanie napojów gazowanych w sztukę. W nowej, marmurkowej odsłonie jest również pięknym przedmiotem na kuchennym blacie. 
artykuł sponsorowany
00:00, 04.12.2023
Na punkcie tego prezentu oszalały dzieciaki z całego świata. Podczas zbliżających się świąt zaskocz swoje pociechy, spraw im radość... wiadomością od Mikołaja! 
artykuł sponsorowany
18:00, 02.12.2023
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
Artykuł Sponsorowany
08:51, 01.12.2023
Poczucie zagubienia towarzyszące coraz liczniejszym grupom społecznym w obliczu głębokich i niezwykle dynamicznych zmian zachodzących w świecie, braki w wychowaniu obywatelskim, ale również zorganizowane działania dezinformacyjne – wskazywali jako główne przyczyny kryzysu zachodnich demokracji uczestnicy debaty „Co się stało z demokracją? Diagnoza i remedium” zorganizowanej przez biuro PE w Polsce.
Artykuł Sponsorowany
08:17, 01.12.2023
Gminy nadal mają problem z uchwałami w sprawie diet radnych. Tylko w ostatnich tygodniach WSA w Olsztynie uchyliło dwie tego typu uchwały z powodu ich nieopublikowania w wojewódzkim dzienniku urzędowym - ustalił Serwis Samorządowy PAP. 
artykuł sponsorowany
17:00, 30.11.2023
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, żeby naprawdę zaskoczyć obdarowanego? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie!
art. sponsorowany
14:08, 30.11.2023
Parlament Europejski przyjął sprawozdanie w sprawie przepisów dotyczących opakowań w całej UE, aby rozwiązać problem stale rosnącej ilości odpadów oraz zwiększyć ponowne ich wykorzystywanie i recykling. Przyjęty dokument jest stanowiskiem europarlamentu w negocjacjach z rządami UE. 
art. sponsorowany
13:25, 30.11.2023
Wspólnie z rolnikami PepsiCo Polska świętuje 30 lat działania Programu Agrarnego firmy w Polsce. W 1993 r. podjęto współpracę z polskimi gospodarstwami w zakresie upraw i dostaw ziemniaków, która trwa do dzisiaj. Z polskich pól pozyskiwany jest najwyższej jakości surowiec do produkcji kultowych chipsów Lay’s. Codzienną pracę rolników wspiera Dział Agro PepsiCo Polska badając glebę, analizując potrzeby w zakresie wydajności upraw, przechowywania i dostaw ziemniaków, a także ich jakości. W ten sposób firma wnosi wkład w modernizację i rozwój polskiego sektora produkcji ziemniaka przemysłowego. Firma współpracuje obecnie z ponad 70 gospodarstwami w całej Polsce – 3 z nich uczestniczą w programie od początku. 
art. sponsorowany
00:00, 29.11.2023
Jesteś zainteresowany pracą w branży IT, jednak typowo techniczne aspekty wydają Ci się za skomplikowane? Świetnym rozwiązaniem będzie zatem praca product Ownera, który jest odpowiedzialna za to, aby gotowy produkt spełniał oczekiwania klienta pod kątem funkcjonalności. W swojej pracy ściśle współpracuje z całym zespołem IT, zarządzając jego zasobami oraz przekazując szczegółowe wytyczne na temat danego projektu. Obecnie na rynku pracy poszukiwani są głównie doświadczeni Product Ownerzy - najwięcej ofert dotyczy specjalistów mid oraz senior. Warto zatem sprawdzić, jak będą prezentować się zarobki na poszczególnych etapach kariery?
art. sponsorowany
12:02, 28.11.2023
Już za kilka dni zakończenie programu Ministerstwa Sportu i Turystyki Mikro Granty i Mikro Granty 2 edycja. Wszystko rozpoczęło się od małych idei, które miały wielki wpływ na nasze społeczeństwo. Chęć poprawy kondycji fizycznej najmłodszych i podarowania dzieciom możliwości jakie daje sport zostały przyjęte entuzjastycznie przez kluby i organizacje sportowe.
artykuł sponsorowany
12:00, 28.11.2023
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
Artykuł Sponsorowany
11:04, 28.11.2023
Fundacja PGE zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego „Spotkania ze sztuką”, którego celem jest przybliżenie dzieciom i młodzieży polskiego malarstwa poprzez zachęcenie ich do aktywności artystycznej. Tematem tegorocznej edycji jest malarstwo Józefa Chełmońskiego. Prace konkursowe można przesyłać do 4 stycznia 2024 roku.