Zamknij

Te osoby mogą mieć związek z kradzieżą. Jeśli je rozpoznajesz – zadzwoń na Policję

21:00, 08.02.2024 hs za: Policja Gdynia Aktualizacja: 21:30, 08.02.2024
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum i maszynek do golenia. Do zdarzeń doszło w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r., a związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum i maszynek do golenia. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy.

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą maszynek do golenia o wartości 1463 zł, do której doszło 23.12.2023 roku w drogerii przy ul. Legionów, ma około 40 lat, zarost na twarzy. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty, czarną czapkę, czarny plecak.

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum na kwotę 849 zł, do której doszło 15.01.2024 r., ma około 45 lat, krótkie włosy z widoczną siwizną. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, szarą bluzę z kapturem, zielone spodnie bojówki, zielone buty.

Mężczyzna prawdopodobnie dokonał kradzieży wspólnie z drugim mężczyzną w wieku około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie bordową kurtkę, miodowe spodnie, czarne buty z białą podeszwą, czarną czapkę z białym napisem.

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum na kwotę 4893 zł, do której doszło 17.01.2024 r., miał na sobie zieloną kurtkę, niebieskie spodnie, szare buty, szarą bluzę z kapturem, czarną czapkę z daszkiem, czarną chustę na twarzy.

Mężczyzna prawdopodobnie dokonał kradzieży wspólnie z drugim mężczyzną. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, szare spodnie dresowe, czarne buty z białymi paskami, czarną czapkę, czarną chustę na twarzy, czarne rękawiczki.

* * *

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

(hs za: Policja Gdynia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%