Zamknij

Koncert świąteczny w Redzie. Magdalena Steczkowska, La Via Voice, NORDA KIDS

08:37, 24.11.2023 hs za: Fabryka Kultury Aktualizacja: 08:40, 24.11.2023
Skomentuj

16 grudnia o godzinie 19:30 zapraszamy na wyjątkowy Koncert Świąteczny do Parafii św. Antoniego Padewskiego w Redzie, podczas którego będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpią Magdalena Steczkowska, Norda Kids oraz La Via Voice.

NORDA KIDS – chórek dziecięcy, prowadzony przez Weronikę Korthals w ramach którego zostanie nagrana piosenka zimowo-świąteczna dla dzieci. 5 października 2023 wzięli udział w nagraniach do świątecznej piosenki zespołu Lisha & The Man – wokalistką grupy jest aktorka Joanna Liszowska.

Nagrania odbyły się w North Studio w Swarzewie i są to pierwsze w życiu doświadczenia z takim miejscem dla najmłodszych wokalistów.

La Via Voice – Grupa wokalna prowadzona przez Weronikę Korthals. Absolwentkę Akademii Muzycznej w Gdańsku (dyrygentura chóralna oraz wokalistyka). Występowała m.in. na Festiwalach Piosenki Polskiej w Opolu, w Sopocie i w musicalu „Metro”.

Ma na swoim koncie solowe płyty z autorską muzyką, a także duety z Grzegorzem Skawińskim i Natalią Szroeder, Autorka muzyki w projekcie ZoZi – piosenki edukacyjne dla dzieci.

Magda Steczkowska – wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 6 solowych płyt. W grudniu 2021 r. ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”.

Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mogliśmy ją oglądać również w programie „Ameryka Ekspress” w którym wystąpiła razem z mężem.

Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty zespołu Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.

 

(hs za: Fabryka Kultury)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%