Zamknij

NAUCZYCIEL MUZYKI

Nr oferty: StPr/24/0617Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: wyposażanie uczniów w podstawowe umiejętności muzyczne, rozwijanie wrażliwości muzycznej dziecka, rozwijanie muzykalności, rozwijanie zainteresowań muzycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 7
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymiar czasu pracy : 7/18
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 58 661 61 80
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Dział Ewidencji i Świadczeń: Rejestracja: Obsługa telefoniczna, w tym umawianie osób na terminy do rejestracji. Pomoc w rejestracji elektronicznej przy stanowiskach komputerowych oraz przy zakładaniu profilu zaufanego, skanowanie i podłączanie zwrotek potwierdzających odbiór decyzji, prawidłowe ewidencjonowanie kart osób bezrobotnych. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa programu Syriusz i eDok. Ewidencja i orzecznictwo: Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Obsługa osobista oraz telefoniczna klientów pod nadzorem pracownika Urzędu. Kompletowanie dokumentów klientów Urzędu tracących status osoby bezrobotnej, sporządzanie listy tych osób w systemie Syriusz. Porządkowanie kartoteki ewidencyjnej bezrobotnych. Obsługa urządzeń biurowych. Skanowanie i podłączanie zwrotek potwierdzających odbiór decyzji, udzielanie odpowiedzi na proste pisma, obsługa programu Syriusz i eDok. Udzielanie informacji klientom na stanowisku informacja pod nadzorem pracownika informacji.
      StPr/24/0726
      data rozpoczęcia pracy od 11.06.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Opieka nad dzieckiem
      StPr/24/0716
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Opieka pielęgniarska dzieci w szkole
      StPr/24/0717
      wynagrodzenie od od 7 700 PLN

      zrozumienie i udokumentowanie procesów biznesowych, przepływów pracy i związanych z nimi ryzyk w wielu obszarach działalności i funkcjach, przeprowadzanie wywiadów z właścicielami procesów i innymi kluczowymi interesariuszami w celu identyfikacji i udokumentowania ryzyk, działań kontrolnych oraz potencjalnych strategii łagodzenia ryzyka, przeprowadzanie analizy luki w celu porównania stanu obecnego z pożądanym stanem oraz formułowanie zaleceń dotyczących poprawy, opracowywanie i prowadzenie samoocen ryzyka i kontroli dla przypisanych obszarów
      StPr/24/0718
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Prowadzenie pojazdów komunikacji miejskiej zgodnie z Regulaminem ZKM Gdynia.
      StPr/24/0721
      wynagrodzenie od od 28,61 PLN

      Układanie linii telekomunikacyjnych oraz ich utrzymanie w stanie umożliwiającym użytkowanie
      StPr/24/0724
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Głównym zadaniem jest wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności co najmniej z zakresu podstawy programowej, rozwijanie myślenia twórczego, kształtowanie nawyku systematycznej pracy i przygotowanie do nauki w starszych klasach.
      StPr/24/0725
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Spawanie elementów według dostarczonej dokumentacji technicznej.
      StPr/24/0730
      wynagrodzenie od od 28 do 40 PLN

      Montaż elementów według dostarczonej dokumentacji.
      StPr/24/0731

      Prace związane z obsługą magazynów Stoczni CRIST S.A
      StPr/24/0732
      wynagrodzenie od od 28 do 35 PLN